Донецьк на межі колапсу через рішення Путіна: рятує тільки те, що місто спорожніло
В окупованому Донецьку грандіозні проблеми з громадським транспортом.
Пропагандистські ЗМІ окупованого Донбасу несподівано розповіли правду про катастрофу, яка через РФ наздогнала Донецьк. Громадський транспорт там на межі колапсу через гострий дефіцит працівників, штат укомплектований лише на 30%.
Ситуацію прокоментував у своєму блозі у Telegram відомий український блогер, журналіст Денис Казанський.
Пропагандисти, що примітно, не приховують справжньої причини проблеми.
"Брак співробітників пов'язаний, зокрема, з їхньою мобілізацією", - пишуть сепаратистські ресурси ОРДЛО.
За їхніми даними, у 2022 році Росія використовувала як "гарматне м'ясо" для війни щонайменше 80 водіїв трамваїв, автобусів і маршруток.
Казанський, коментуючи те, що відбувається, зазначив, що саме так і виглядає "звільнення" по-російськи.
"У місті давно б стався транспортний колапс, але становище рятує різке падіння чисельності населення. Половина жителів міста втекла, людей залишилося мало, тому і тролейбусів не потрібно стільки, скільки раніше. Як же добре стало у Донецьку з приходом "русского мира"! Добре, що Росія допомогла та звільнила від страшного українського гніту", - написав журналіст.
Раніше Z-пропагандист зажадав, щоб перед армією РФ на фронті кидали у бій жителів окупованих регіонів України, щоб ті "спокутували провину" перед Росією.
Також Невзоров пояснив, що означає погроза Путіна привести окуповані території України на "загальноросійський рівень".
Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!
Останні новини
Авіація ЗСУ скинула на укриття російської піхоти 2 авіабомби по 250 кг – вибухом знесло все – ЗМІ
13:11Контратака ЗСУ на Півдні: Україна вибила окупантів із Щербаків, росіяни відступили із втратами – ЗМІ
12:41Ознака слабкості: конгресмени обрушилися з критикою на Трампа про скорочення військ США у Європі
11:00У страху очі великі: російська система ППО у Московській області атакувала свій вертоліт – ЗМІ
09:33