Розслідувач Грозєв розповів, кому належить ракета, якою рознесли площу у центрі Харкова
Христо Грозєв стверджує, що атаку на Харків буквально взято з "підручників нацистських пропагандистів часів Другої світової війни".
Площу Свободи у першій столиці України, з найбільшою часткою ймовірності, було обстріляно "Калібрами", яких немає на озброєнні української армії.
Спроба російських і білоруських ЗМІ висвітлити трагедію як "провокацію українських нацистів" із тріском провалена.
Розслідувач Bellingcat Христо Грозєв у Twitter надав докази, передає Діалог.UA.
Він проаналізував відеозаписи бомбардування центру Харкова 1 березня, збільшивши кадри моменту прильоту снаряда до будівлі.
"За контурами та габаритами ракета відповідає 3М54-1 "Калібр". Очевидно, що таких ракет Україна не має", - заявив Грозєв.
Такі крилаті ракети є на озброєнні лише російської армії. ЗМІ РФ же тиражували дані, нібито боєприпас був випущений з РСЗВ "Смерч", якої армія РФ не має, звинувативши Київ у бомбардуванні.
"Це прямо із підручників нацистських пропагандистів часів Другої світової війни", - резюмував експерт.
Нагадаємо, Зеленський у своєму зверненні перерахував останні військові злочини Росії, звинувативши її у тероризмі.
Раніше російські окупанти вдарили ракетою по Харкову, зруйнувавши ОДА.
Останні новини
Українка Ярослава Магучих після тріумфу на Євро-2025 вразила всіх знанням "Заповіту" Тараса Шевченка
З'ясувалося, що на переговорах у Саудівській Аравії будуть не лише Україна та США, а й Росія – CNN
13:57Лондон проінструктував Київ напередодні переговорів із США у Джідді: у The Times озвучили деталі
08:39