Росіян розлютив "стьоб" Польщі спікером МЗС РФ Захаровою: "У нас гірші у мільйон разів справи!"
Сьогодні сотні мігрантів беруть штурмом кордон Польщі – білоруські силовики супроводжують і спрямовують нелегалів.
Спікер МЗС Марія Захарова невдало прокоментувала міграційну кризу, яку штучно спровокувала влада Білорусі на кордоні з Польщею. Вона вирішила "вколоти" Варшаву участю в іракській війні.
"Понад 2 тисячі польських солдатів вторглися до цієї суверенної держави встановлювати демократію.
Чому сьогодні не прийняти як мінімум стільки ж "вдячних іракців", предки яких не мріяли про таке життя, будуючи своє у власній країні, поки туди не вдерлися безпардонні демократи?" - написала гострий коментар спікер російського МЗС.
У коментарях у її Telegram-каналі росіяни рекомендували перш ніж давати оцінку третім країнам, розібратися з міграційною політикою всередині своєї держави: "Ми, корінне населення, задихаємося через їх неконтрольований в'їзд до нашої країни. Зупиніть цей потік. Невже непомітно, яка у суспільстві напруга?", "А за логікою Марії, Росія має прийняти пів Сирії та весь Донбас", "А як там Афганістан поживає?", "Над поляками можна було б сміятися, якби у нас було краще. А за фактом у нас гірші у мільйон разів справи з мігрантами".
Деякі користувачі нагадали про нелегітимність Олександра Лукашенка, який використовує завезених до Білорусі "туристів" із бідних країн як живу зброю, щоб громити сусідню країну.
"Це явна агресія і "справа пахне гасом". Терориста треба зупинити негайно, інакше буде реальна війна", – упевнені росіяни, нагадуючи Захаровій про підтримку режиму Лукашенка з боку Кремля.
Варто зазначити, що польський військовий контингент справді брав участь в іракських подіях з 2003 до 28 жовтня 2008 року. І якщо для офіційного представника МЗС РФ справді немає терміну давності, то Москва має понести відповідальність за усі конфлікти, де брали участь російські та радянські (РФ стала наступницею СРСР – ред.) війська. Лише за останні десятиліття до цього скорботного списку потрапили Грузія, Україна, Молдова, Сирія, Ліван, Азербайджан, ЦАР.
Нагадаємо, 8 листопада ситуація на кордоні Білорусі та Польщі знову загострилася: сотні мігрантів почали трощити огорожі, кидати у польських прикордонників каміння та палиці.
Варшава посилила охорону кордону та очікує посилення провокацій у темний час доби. Президент Анджей Дуда скасував свій іноземний візит і зібрав екстрену нараду з представниками силового блоку.