Кадиров виступив із погрозами на адресу регіону РФ, обіцяючи забрати села: "Не вважаю вас за людей"
У Росії на Північному Кавказі розгоряється новий конфлікт, пов'язаний із погрозами Кадирова на адресу Інгушетії.
Голова Чечні Рамзан Кадиров знову зробив провокаційну заяву та перейшов до прямих погроз на адресу мешканців Інгушетії, які виступають проти передачі прикордонних із Чечнею інгушських земель. Відео виступу Кадирова опубліковано в Instagram-акаунті ЧДТРК "Грозний".
До того ж заява Кадирова викликала гучний скандал у соціальних мережах.
"Звертаюся зараз до тих провокаторів, я у вас забрав землі, тому що не вважаю вас за людей і чоловіків. Й інші села, що залишилися, заберу, тому що ви не заспокоїтесь, поки я це не зроблю", – заявив Кадиров на засіданні оргкомітету зі святкування століття зі дня створення Чеченської автономії.
Російські журналісти уточнюють, що погрози Кадирова є більш ніж реальними з огляду на наявність персональної армії в очільника Чечні, яку він уже раніше відправляв на кордон з Інгушетією без російських розпізнавальних знаків.
Раніше конфлікт між Кадировим та Інгушетією вже мав місце.
Свої погрози він виправдав подіями у Казахстані, які "наочно показують, до чого доводять дії подібних провокаторів", і тим, що передача інгушських земель у Чечні відбувалася на законних підставах.
При цьому раніше Кадиров стверджував, що не битиметься з інгушами або Дагестаном за клаптик землі та ніколи не збирається ні на кого нападати.
26 грудня глава Чечні, ставленик Володимира Путіна у Грозному Рамзан Кадиров розкритикував зовнішню політику України, заявивши, що Кремль мав скористатися шансом у 2014 році та захопити всю Україну. За його словами, якби Кремль не злякався наслідків і захопив Київ, то сьогодні Захід не міг би розміщувати свої війська в Україні, нібито загрожуючи безпеці Російської Федерації.
Політичний експерт Олексій Голобуцький зазначив, що на заході Кадиров присвятив чимало часу саме Україні. Аргументи та ступінь агресії у росіян різні, проте результат однаковий: більшість громадян РФ воліли б бачити відсутність на політичній карті України як держави. Менша, але все одно більшість також хоче зникнення з етнічної карти українців.
Останні новини
Міг поділитися секретною інформацією: у Норвегії затримано шпигуна, який працював не тільки на РФ
08:30Воюючи разом з армією Путіна, солдати з КНДР не отримають жодного уроку: в ISW озвучили причину
07:32"Ви або його не знаєте, або ненормальні", – Вучич повірив у готовність Путіна завдати ядерного удару
07:16