Росія палає: на Забайкаллі вогонь знищує село, усіх жителів евакуюють
У російському Забайкаллі догорає село Бялага, поки російська армія безуспішно намагається захопити Україну.
Російське Забайкалля знову горить. Через подію на меблевому комбінаті вогонь наразі знищує село Бялагу, в якому проживають понад 2,7 тисячі осіб.
Про подію розповіло Міністерство надзвичайних ситуацій РФ, передає Діалог.UA.
Пожежа спочатку спалахнула на території меблевого комбінату "Рассвет", попередньо, через неполадки з електропроводкою. Через сильний вітер вогонь швидко перекинувся на житлові будинки, що стоять поруч, і загасити його досі не вдалося.
Пожежі присвоєно вищий ранг складності. Для її гасіння росіяни навіть послали пожежний поїзд, а також два вертольоти "Мі-8". Крім того, було ухвалено рішення про евакуацію всіх жителів села.
За останніми даними, вогонь уже знищив щонайменше 8 будинків, не рахуючи будівель комбінату.
Раніше безпілотник влаштував згарище на нафтобазі окупантів на Луганщині.
Ми також писали, що під Москвою загорівся завод із телевізорами Hyundai та Xiaomi.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!
Останні новини
Авіація ЗСУ скинула на укриття російської піхоти 2 авіабомби по 250 кг – вибухом знесло все – ЗМІ
13:11Контратака ЗСУ на Півдні: Україна вибила окупантів із Щербаків, росіяни відступили із втратами – ЗМІ
12:41Ознака слабкості: конгресмени обрушилися з критикою на Трампа про скорочення військ США у Європі
11:00У страху очі великі: російська система ППО у Московській області атакувала свій вертоліт – ЗМІ
09:33