8 травня 2024, 07:51

"Імператор", просто "імператор": Кремль після інавгурації Путіна "анонсував" новий режим правління – ISW

Путін у Москві під час чергової інавгурації заявив про потребу РФ у незаперечному автократичному правлінні.

Учора, 7 травня, у Москві відбулася інавгурація Путіна. Уже вп'яте той правитиме Росією. У своїх промовах диктатор натякав на автократію та закликав до перемоги над Україною.

Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували промову Путіна, яку той виголошував під час присяги.

Російський диктатор подякував усім росіянам за "довіру" до нього, подякував окупантам і жителям "історичних земель" Росії.

Він також закликав країну об'єднатися навколо "спільної" перемоги над Заходом. З його ж слів, він не воює з іншими країнами, а приходить на допомогу "співвітчизникам за кордоном", які проживають на "історичних землях" Росії.

Під час спілкування Путін натякнув, що країні необхідна "тверда рука" та "сильне правління". Це дасть можливість протистояти будь-яким викликам ззовні.

Російський диктатор також заявив, що йому буде легше керувати країною, якщо вона буде єдина, а росіяни не думатимуть про внутрішні заворушення.

Путін постійно проводить історичні паралелі, щоб виправдати своє авторитарне правління.

Ще у жовтні 2022 року Путін послався на повстання Пугачова проти Катерини II. Тим самим він натякнув Пригожину, чим може закінчитися для нього повстання проти Кремля.

Цей приклад він також навів і як той, як слабке правління у країні породило людину, яка заявила, що він новий цар. У подальшій своїй промові під час інавгурації Путін не раз наголошував на необхідності встановлення у країні авторитарного режиму.

Путіна повністю та цілком підтримали російські ультранаціоналісти. Хтось навіть назвав Путіна не інакше як "імператор". Багато націоналістів упевнені, що п'ятий термін для Путіна буде вирішальним і він нарешті розбереться у своїх чиновниках і воєначальниках.

На інавгурації були присутні Z-блогери разом з Коцем і Пеговим. Останній і вирішив назвати Путіна "імператором", нагадавши про такий титул в історії РФ у період з 1721 по 1917 роки.

Багато російських ультранаціоналістів уже давно прийняли автократичний характер Путіна, а безсоромна похвала Путіну як імператору з боку Пегова припускає, що Кремль, імовірно, координує свої дії з воєнкорами, щоб виправдати збільшувану автократію Кремля.

Раніше ми повідомляли, що 7 травня у Гаагу доставили "Путіна", щоб над ним відбувся суд.

Нагадаємо, під час інавгурації Путін укотре ніс повну нісенітницю та єресь щодо подій в Україні та на Донбасі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини