Зміна ядерної риторики Кремля, або чому Путін не звертає увагу на свої "червоні лінії"
Пропагандистські ЗМІ та Кремль розійшлися на думці щодо нової ядерної доктрини Росії.
Напередодні у прес-службі Путіна заявили, що ядерна доктрина — це дуже серйозний документ, і немає потреби постійно до неї апелювати через війну в Україні.
Вчора у росЗМІ активно обговорювали події від 29 вересня, коли територію Росії атакувало 125 безпілотників. Пропагандисти одразу заявили, що таким чином Київ перевіряє всю серйозність намірів Путіна щодо ядерної загрози, інформує канал "Україна 365".
ЗМІ поставили пряме питання Пєскову: а чи можна події від 29 вересня вважати порушенням нової ядерної доктрини РФ, на що у Кремлі відповіли, нібито ядерна доктрина — серйозний документ, до якого слід ставитися з усією повагою.
У прес-службі МО РФ заявили, що 29 вересня найбільше дронів (67 одиниць) атакували територію Волгоградської області.
Губернатор області Бочаров заявив, що всіх безпілотників було перехоплено, при цьому немає постраждалих серед цивільного населення, а також не порушено військових об'єктів області.
Проте ціла низка пабліків виклала у Мережу супутникові знімки від NASA, які зафіксували потужні осередки спалаху біля складу з боєприпасами.
У Генштабі України заявили, що метою атаки був не сам арсенал, а склади з балістичними ракетами, які прибули до Ірану.
Того ж дня ЗСУ атакували і військовий аеродром Балтімор у Єйську. На цьому військовому об'єкті Кремль міг зберігати ракети типу "Кинжал".
Губернатор Ростовщини заявив про атаку дронів у Міллерівському районі, де знаходиться ще один військовий аеродром ВКС РФ.
У Центрі протидії дезінформації звернули увагу на зміну риторики Кремля щодо ядерної доктрини. Не виключено, що нинішні заяви Кремля — спроба дистанціюватися від пропагандистів, які праворуч і ліворуч почали порушувати тему ядерної війни, загрожуючи Заходу.
У Кремлі вже давно почали розуміти, що ядерні погрози більше не діють на Захід. Більше того, на Заході все більше починають розуміти, що Росія є ядерним терористом, якого необхідно зупинити.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Кремль ухвалив проект бюджету на 2025-2027 роки, виділивши левову частку на оборону.
Нагадаємо, у Кремлі задумалися над тим, як і чим відповісти Заходу на військову допомогу Україні.