РФ запустила потяг-музей із "героїчним" наративом для зміцнення військового настрою кримчан – ЦПД
Пропагандистський музей на колесах "Потяг Перемоги" курсує тимчасово окупованим Кримом, формуючи у населення лояльність до війни.
Країна-агресор Росія у рамках пропагандистської кампанії до 9 Травня запустила на тимчасово окупованому півострові Крим так званий "Потяг Перемоги" - пересувний музей, який покликаний зміцнити мілітарні настрої серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.
Пересувна експозиція вже побувала у Сімферополі, Севастополі, Євпаторії та Керчі. Виставка, оформлена у 10 вагонах, використовує сучасні технології для емоційного впливу на відвідувачів, особливо на дітей. Навіюваний "героїчний" наратив формує у них зв'язок з війною та робить мілітаризм нормою.
Крім того, такі акції є інструментом пропаганди, насаджуючи російську ідентичність через культ "великої перемоги". Кремль свідомо проводить паралелі між Другою світовою війною та нинішньою агресією проти України, виправдовуючи своє вторгнення.
"Потяг Перемоги" - ще один елемент масштабної кампанії з маніпуляції історією, спрямований на закріплення військової риторики та підпорядкування свідомості людей російської ідеології.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що російські окупанти нав'язують свою пропаганду на тимчасово окупованих територіях України, готуючи мешканців до примусового "диктанта перемоги".
Також Путін розпорядився прискорити мілітаризацію українських дітей, направляючи їх до шкіл із військовою підготовкою та пропагандою РФ.
Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.
Останні новини
Названо позицію України щодо вкладу у світовий добробут: опубліковано рейтинг "Хороші країни світу"
18:00Зупинка війни налякала Кремль: зеки та злочинці армії РФ втоплять Росію у хвилях криміналу – ЗМІ
14:20Російські окупанти продовжують викрадення українських дітей із ТОТ під виглядом "оздоровлення" – ЦНС
10:37