Одесу з Чорного моря обступили чотири десантні кораблі – місто готове зустрічати ворога
ЗМІ повідомили про атаку російських десантних кораблів на Одесу – місто готується до оборони.
До Одеси рухається російський десант на чотирьох кораблях. ЗМІ стверджують, що вони були помічені за 14 миль від Санжейки. Українські військові боронять місто.
Як повідомляє "Українська правда", у Чорному морі в цей час тоне судно Helt, захоплене росіянами. Люди з нього висаджуються на плоти.
Нагадаємо, перша атака на Одеську область відбулася 24 лютого, коли ракетний удар по військовій частині забрав життя 18 людей.
Одесити ще 26 лютого показали, як готуються до зустрічі ворога, на відео показали, що вони чекають на бронетехніку з сотнями "коктейлів Молотова".
Штурм Одеси мав пройти ще 1 березня, але морпіхи 810-ї бригади РФ відмовилися десантуватися.
Вже 2 березня у Мережі опублікували фото російського корабля, який було підбито біля Одеси, на кадрах наслідки удару.
Останні новини
"На 100% відповідальність Артюха", – український військовий розповів про удар РФ ракетою по Сумах
12:45Чудовий політичний хід: стало відомо, навіщо Київ провів брифінг із полоненими китайцями, – CNN
08:33