У боях за Бахмут зростає конкуренція серед ПВК РФ: аналітики з ISW розповіли, до чого це може призвести
Не виключено, що у боях за "Бахмут" участь бере не тільки "Вагнер", а й інші ПВК, при цьому Пригожину важливо зберегти першість.
Аналітики з Інституту вивчення війни припускають, що у РФ зростає конкуренція серед ПВК, які зараз намагаються захопити Бахмут. Як приклад вони згадали нещодавнє відео, на якому найманці з ПВК "Поток" записали відеозвернення до Путіна та при цьому згадали ще одну ПВК - "Редут", інформують в ISW.
На одному з відео найманці заявили, що "Поток" був створений при компанії "Газпром". Ще в одному ролику полонений найманець зізнався, що підписав контракт із "Потоком", але опинився у ПВК "Редут". При цьому, з його ж слів, при "Газпромі" створено ще дві ПВК - "Пламя" та "Факел". Усі вони підпорядковуються МО РФ.
Поки найманці з "Вагнера" грають роль загороджувальних загонів, кидаючи на передову представників з інших ПВК.
У ролику найманці зізнаються, що були змушені кинути дві свої позиції, оскільки у них закінчилися боєприпаси.
Експерти впевнені, Пригожину не дуже подобається той факт, що навколо Бахмуту зібралося так багато ПВК. Не виключено, що у майбутньому між ними почнуться розбіжності.
Аналітики також не виключають, що РФ проводить цілеспрямовану кампанію депопуляції на окупованих територіях, щоб у майбутньому її заселити росіянами.
Напередодні заступник голови МО України Ганна Маляр заявила, що Москва завозить на окуповану територію жителів найвіддаленіших і найбідніших регіонів РФ.
Експерти впевнені, що головна мета такої кампанії - якомога швидше інтегрувати окуповані території до складу РФ.
Така кампанія суперечить усім нормам Женевської конвенції, а політика Кремля - це вже навіть неприкритий геноцид.
Тим часом 25 квітня у Мережі з'явилися кадри, на яких найманці з "Потоку" просять Путіна врятувати їх від "вагнерівців".
Нагадаємо, аналітики з ISW озвучили причину, через яку Кремль не хоче відкрито проводити репресії проти громадян РФ.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!