"Розгубленість і пасивність командування", – Маляр розповіла про розкладання в армії РФ після заколоту Пригожина
Так званий "марш справедливості" ПВК "Вагнер" був поштовхом до зміни ставлення російських громадян і військових до вищого керівництва країни.
Розгубленість і пасивність командування армії РФ під час захоплення найманцями Пригожина Ростова-на-Дону та подальшого походу на Москву призвела до психологічного розкладання офіцерського, сержантського, рядового складу. Вони не довіряють вищим чинам Міністерства оборони та Генерального штабу російської армії.
Про це повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.
"Так званий "марш справедливості" збройного формування найманців Пригожина став поштовхом до зміни ставлення російських громадян і військовослужбовців до вищого військово-політичного керівництва РФ", - розповіла заступник міністра.
Крім того, за її словами, зараз російські командири на фронті намагаються уникнути комплектування своїх частин колишніми "вагнерівцями".
"Окремі командування оперативних об'єднань і з'єднань російських окупаційних військ намагаються уникнути комплектування підпорядкованих військових частин і підрозділів особами з місць позбавлення волі, незважаючи на необхідність відновлення втрат особового складу", - написала Маляр.
Це пов'язано з підвищеними ризиками дезертирства, проявів непокори та ймовірних бунтів військовослужбовців із колишніх засуджених "вагнерівців".
Нагадаємо, президент РФ Путін показав, що не може виконувати головний і найбільший обов'язок лідера - забезпечити безпеку держави. Саме так про події 23-24 червня 2023 року висловилися журналісти західних ЗМІ. Вони не можуть зрозуміти, як найманці з "Вагнера" безперешкодно подолали 750 км за один день, встановивши при цьому контроль над двома обласними центрами.
Також ми писали, що, за словами Шойгу, "провокація" ПВК "Вагнер" не вплинула на дії угруповань військ російської армії.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!