Армія РФ взяла на озброєння військову тактику 1920–1930-х рр.: Машовець вказав на її плюси та мінуси
Армія Путіна намагається відновити маневри на полі бою за допомогою радянської тактики глибокого бою, заявив Машовець.
Напередодні Головнокомандувач ЗСУ Сирський заявив, що українські захисники перейшли від контрнаступу до оборони. При цьому противник атакує на Сході України.
Український військкор Костянтин Машовець заявив, що російська армія поки що не може реалізувати на практиці радянську тактику глибокого бою через ЗСУ.
Головна мета ворога полягає у тому, щоб якнайшвидше прорвати оборону ЗСУ, однак на практиці у противника нічого не виходить.
Тактика глибокого бою - це продукт радянського оперативного мистецтва, створений у 1920-х і 1930-х роках, що був розроблений для відновлення маневру на полі бою після Першої світової війни шляхом ураження супротивника на кількох фронтах і у глибину на тактичному й оперативному рівнях атакою на всі об'єкти супротивника: ешелони з артилерією, авіаудари й удари по тилу супротивника у поєднанні з лобовими атаками з метою прориву його оборонних рубежів.
Мета полягає у тому, щоб після швидких ударів по противнику, що обороняється, в останнього не було часу на швидке відновлення своїх рубежів. Експерти запевняють, що така теорія досі використовується у війні.
Машовець заявляє, що тактику глибокого бою могли б узяти на озброєння і ЗСУ, однак для цього все ще необхідна допомога з боку Заходу.
Воєнкор при цьому також зазначив, що нинішні обмежені можливості російських військ, зокрема, у веденні ефективного контрбатарейного вогню, ураженні цілей на оперативній глибині, приховуванні зосередження сил від супротивника та боротьбі з українським технологічним паритетом, не дають змоги російським силам досягти необхідного оперативного рівня раптовості, прорвати українські позиції та провести глибокі бойові дії.
Машовець заявив, що російське військове командування не може впровадити деякі технологічні нововведення в оперативне планування, зокрема дистанційне встановлення мін; великомасштабні операції з дрона; командування, керування та зв'язок із використанням сучасних технологій.
Тим часом, за словами Борреля, після президентських виборів у РФ армія Путіна знову почне свій наступ в Україні.
Останні новини
"Ви або його не знаєте, або ненормальні", – Вучич повірив у готовність Путіна завдати ядерного удару
07:16"Путін використовує Україну як полігон", – Зеленський зробив першу заяву про удар МБР по Дніпру
16:32Актора Володимира Машкова засудили до 10 років ув'язнення за пропаганду війни проти України – СБУ
14:13Американські рокери Metallica поділилися відео де Тарас Столяр грає Nothing Else Matters на бандурі
11:58ЗСУ контратакують окупантів у Кураховому: експерти розповіли про бої за місто та навколо нього
07:40Україна має знайти заміну американським системам Patriot: названо причину та можливі варіанти – ЗМІ
07:28