У "Шторм-Z" розповіли, хто винен у провалі механізованого наступу ЗС РФ у районі Тоненького
Кадри з геолокацією від 31 березня показали просування ЗС РФ на захід від Бердичів.
Кадри з геолокацією від 31 березня показали просування ЗС РФ на захід від Бердичів, а кадри від 1 квітня показали просування армії Путіна на півдні Семенівки. Також є інформація і про те, що ЗС РФ просунулися на захід від Тоненького.
Аналітики з ISW проаналізували ситуацію на полі бою на Авдіївському напрямку за минулу добу.
Деякі російські воєнкори стверджують, що ЗС РФ просунулися на цілий кілометр на захід від Тоненького у бік Уманського, проте в ISW не побачили візуального тому підтвердження.
Один з українських офіцерів заявив, що іноді противник проводить тактичні атаки одразу на кількох напрямках, як приклад: 30 березня був невдалий механізований штурм у районі Тоненького й атака з 30 піхотинців РФ у районі Невельського.
Інструктор "Шторму-Z" заявив, що російські війська домоглися деяких тактичних успіхів, але їм не вистачало адекватної координації на оперативному рівні між підрозділами під час невдалого російського механізованого наступу у районі Тоненького. Тоді втрати противника склали 8 бронемашин і 12 танків.
Інструктор також заявив, що російські війська успішно застосовували загальновійськові методи у перших хвилях атаки та використовували бронетехніку для перевезення піхоти за артилерійської та авіаційної підтримки, але у наступних хвилях російське артилерійське прикриття зменшилося, що призвело до значних втрат російської техніки.
Інструктор також наполягає на тому, щоб російська артилерія виснажила артилерію ЗСУ. Тільки після цього можна говорити про масштабний наступ бронетехніки на позиції українських захисників.
Ворог і далі зазнаватиме великих втрат, доки наступ не буде підтримано на рівні не тільки артилерії та авіації, а й дронів та інженерних військ.
Раніше аналітики з ISW описали тезисно ситуацію у районі Тоненького та Новомихайлівки.