Вони не стикалися з новими реаліями війни: експерти оцінили солдатів із КНДР – The Economist
Наступною метою Кремля після Курської області може бути Запорізька область.
На днях стало відомо, що Пхеньян відправив на допомогу Путіну до 12 тисяч своїх військовослужбовців. Нині вони проходять підготовку у Хабаровську. За словами начальника ГУР МО України Буданова, вже сьогодні, 23 жовтня, до 2600 солдатів КНДР можуть бути перекинуті Путіним на Курщину.
Новий військовий союз дозволить Кремлю перекинути своїх солдатів з Курщини на інші ділянки фронту, інформує ресурс The Economist.
Це не перша допомога Кіма для Путіна. До цього часу він постачав РФ зброю та боєприпаси.
Ексвійськовий аташе Британії у РФ Джон Форман заявив, що новий союз між Москвою та Пхеньяном показав нездатність Путіна у такій великій країні знайти нових людей для відправки на війну.
Росії вдається просуватися територією України ціною великих втрат. Після окупації Вугледару армія Путіна спрямувала свій погляд на Покровськ.
Один із високопосадовців України заявив, що наступною метою Путіна буде наступ на територію Запорізької області, а на сьогоднішній день окупанти зуміли повернути 50% території на Курщині.
На цьому тлі підтримка Заходу України виглядає хитко, особливо невідомо, що чекає на країну, якщо до влади у США прийде Трамп.
Тим часом Кремль зайнявся інтернаціоналізацією війни. Ще минулого тижня Білоусов відвідав Китай, щоб зміцнити між країнами військову співпрацю.
Київ вирішив використати ситуацію з відправкою військ КНДР до РФ, щоб активізувати свої відносини із союзниками.
Зеленський презентував план перемоги, який би змусив РФ сісти за стіл переговорів. Однак на Заході спочатку заявили, що такий план "приречений на провал".
Експерти наголошують, що наразі невідомо, як солдати з КНДР покажуть себе на полі бою. Вони ще зіткнулися з реальністю, коли левову роботу виконують на війні безпілотники.
Солдатам Кіма потрібні тижні, щоби пристосуватися до реалій сучасної війни, однак чи зможуть вони так довго протриматися.
За словами Буданова, солдати із КНДР не мають жодної мотивації. Однак і, з іншого боку, їх відправили до РФ із заздалегідь запрограмованою ідеологією. У них на батьківщині залишилися сім'ї, які можуть потрапити під роздачу, якщо щось не піде.
Як раніше Dialog.UA повідомляв, у Сеулі не сумніваються, що Кім Чен Ин чекає від Кремля "щедрої нагороди" за своїх солдатів.
Нагадаємо, Буданов прогнозує появу перших солдатів із КНДР на Курщині вже 23 жовтня.