Китайці висміяли російський літак-невидимку "Су-57": Коваленко вказав на важливу деталь "нанотехнологій"
Російський літак п'ятого покоління "Су-57" вперше побував поза рідними стінами на авіашоу у Китаї.
Тільки завдяки роликам від жителів Китаю стало зрозумілим, чому Кремль ніколи не допускав до нової розробки глядачів. Завдяки авіашоу Airshow China 2024 (Чжухай, КНР) було розвіяно черговий міф Кремля про "могутність" російської армії та передові технології МО РФ, інформує канал "Україна 365".
Чомусь представники РФ забули створити зону заборони у районі Су-57, і він став об'єктом пильної уваги з боку китайців.
Самі китайці звернули особливу увагу на велику кількість болтів, за допомогою яких закріплені панелі фюзеляжу. Однак про це ноу-хау російських інженерів і конструкторів вже було відомо, а ось якість стикування елементів не витримує жодної критики.
Вперше Су-57 можна було побачити з боку хвостової частини. Так от, у цьому районі для кріплення були використані болти з різними шліцями (хрест, прямі, під шестигранник).
Простіше кажучи, така картина збору літака п'ятого покоління наочно свідчить про реальний рівень технологічного прогресу у російському авіапромі.
Зняли багато роликів щодо російського літака "Су-57", і вони відкрито висміюють російську новинку. Варто зазначити, що КНР розробила літак Chengdu J-20 п'ятого покоління. Його, як і раніше російський Су-57, поки ховають від сторонніх очей.
Свою думку на цю подію висловив і військовий експерт Олександр Коваленко. Він звернув увагу на бортовий номер 054. Насправді це навіть не новий літак, а прототип, який проходив низку випробувань. Вперше його ввели в експлуатацію у 2012 році.
Насправді виходить, що Кремль відправив до КНР не новинку, а прототип, якому 12 років. Експерт не виключає, що одна з причин полягає у тому, що зараз у РФ серійні моделі виглядають при складанні набагато гірше, ніж прототипи.
Ще влітку 2021 року гендиректор Об'єднаної авіабудівної корпорації Росії Юрій Слюсар обіцяв з 2022 року випускати щороку по 112 нових Су-57.
Вже у 2019 році один із Су-57 зазнав аварії у Хабаровському краї через технічну несправність.
Друга серійна модель була передана лише у 2020 році. Після виходу з конвеєра вся серійна серія вимагає доопрацювань, саме тому Кремль відправив до КНР Су-57, якому 12 років, оскільки він виглядає краще за своїх серійних братів.
Більше того, щойно ці Су-57 виконують пуски ракет "Х-69" по Україні, то про це знають усі моніторингові канали. Ні про яку невидимість не може бути й мови.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що ПС ЗСУ скинули на окупантів авіабомбу вагою 340 кг.
А 19 жовтня окупанти скинули на пожежну частину у Шостці авіабомби.