Два фактори відіграють важливу роль для Києва під час переговорів із Путіним – NYT
Що Захід поставить Україні зброї, то більше шансів у Києва зміцнити свої позиції перед переговорами з РФ.
У Білому домі впевнені, що Путін може просто сидіти та чекати, коли за два місяці зміниться влада у США. У Кремлі впевнені, що Трамп ставиться до РФ лояльніше, ніж Байден.
При цьому кандидат на посаду директора нацрозвідки США Тулсі Габбард часто повторює позиції, що переплітаються із риторикою Кремля по Україні, інформує ресурс The New York Times.
Прихід до влади Трампа та невдачі ЗСУ на Сході України створюють великі виклики для Києва у 2025 році.
З одного боку, втрати України нижчі, ніж у РФ, але якщо брати загальну чисельність населення двох країн, то для Києва це значні втрати.
Чиновники із США заявляють, що військова допомога із боку Заходу кардинально не змінить ситуацію на полі бою. Однак при цьому значна кількість зброї допоможе зміцнити позиції України у переговорному процесі щодо припинення вогню.
Найвірнішою гарантією безпеки для України було б запрошення до НАТО. Однак Байден цього не зробив і не поспішає порушувати це питання і новообраний президент Трамп.
Частина чиновників на Заході закликає повернути Україні статус ядерної держави. Однак багато хто побоюється, що такий крок призведе до дуже серйозних наслідків.
Ексглава МО України Загороднюк упевнений, що для зміцнення позицій у переговорному процесі Києву потрібні відчутні перемоги на полі бою. При цьому важливим фактором є і далекобійна зброя, яка знадобиться Україні у разі порушення Кремлем умов договору.
Загороднюк порівняв війну в Україні із 10-раундовим поєдинком проти боксера Тайсона.
Все залежить від того, як 2025 року Захід підтримуватиме Україну зброєю.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що у Норвегії затримано охоронця американського посольства, який працював на РФ та Іран.
Нагадаємо, солдати Кіма нічому не навчаться у війні в Україні, якщо Кремль їх використовуватиме як "гарматне м'ясо".