Окупанти на квадроциклах намагалися в'їхати у Локню, а ЗСУ відбили механізовану атаку ворога у Гуєво
Армія Путіна майже повністю вибила ЗСУ з Курщини та наступає на Сумщині.
Армія Путіна майже повністю вибила ЗСУ з Курщини та наступає на Сумщині. Однак при цьому бойові дії продовжуються біля самого кордону, а також на території Сумщини.
Співзасновник проекту DeepState роман Погорілий показав карту, на якій видно, що ЗСУ на Курщині практично немає, повідомляє ресурс "Українське радіо".
Під контролем ЗСУ невелика ділянка у районі ККП "Суджа", райони біля Басівки та Гуєво та прилеглі до них посадки та ліси.
Ведуться бої на Сумщині. Ворог веде штурмові дії через Басівку, Новеньке та Журавку у бік Локні. Нещодавно окупанти у складі 8 штурмовиків на квадроциклах зробив спробу доїхати до околиці Локні. Тільки завдяки бійцям із ССО вдалося зупинити та знищити ворога.
За словами Погорілого, росіяни не залишать спробу просунутися якнайдалі на Сумщині. Одна з цілей — перекрити ЗСУ логістику.
Ворог постійно перекидає у "сіру зону" живу силу та техніку, щоб закріпити свій успіх.
Аналітики з ISW також озвучили свою картину боїв на Курщині. Так, за словами російських військкорів, 15 квітня армія Путіна просунулась у бік Водологів.
Z-канали пишуть, що під контролем ЗСУ Олешні, Горналь і територія Свято-Миколаївського монастиря.
14 квітня українські сили зуміли відбити механізовану атаку ворога кількістю до взводу. Під час боїв українська бригада знищила танк, два гольф-кари та три БТР. Ці бої були на околиці Гуєва.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що у Генштабі України підтвердили удар по штабу 448-ї ракетної бригади РФ на Курщині.
Нагадаємо, бійці з 6-го полку ССО здійснили рейд на ворожий бліндаж, полонивши трьох окупантів.
Останні новини
Росія запропонувала США угоду із замороженими активами, але план Путіна приречений – Bloomberg
14:05СБУ запобігла серії терактів у чотирьох регіонах України: затримано 9 агентів ФСБ, з них 5 підлітків
11:43Ця подія була останньою краплею: у Politico розповіли нові деталі сварки Зеленського та Трампа
10:20Відновлення енергетичних зв'язків із РФ: у Бельгії дали відповідь "диванним експертам" – Politico
09:56