Аргентині приготуватися: армія РФ прийде "захищати росіян", у країні відбувся бум пологового туризму
Росіянки їдуть до цієї латиноамериканської країни, щоб народити там, тоді новонароджена дитина одразу отримує громадянство.
Аргентина переживає бум пологового туризму серед росіянок, і це цілком може стати бомбою сповільненої дії. Справа у тому, що дитина, народжена на території цієї країни, автоматично отримує її громадянство, інформує видання Arbat.media.
Завідувач консульського відділу Посольства РФ в Аргентині Георгій Полін навів таку статистику: у 2022 році до латиноамериканської країни переїхали близько 2,5 тисячі громадян Росії (і це лише офіційні дані, неофіційні цифри, вважаємо, набагато вищі). При цьому сам путінський дипломат зізнається, що багато хто з емігрованих громадян РФ - це вагітні росіянки або ті, які ще не зачали, але збираються народити саме в Аргентині.
Мало того, за словами Поліна, "у 2023 році це число може зрости до 10 000".
Повідомлення про пологовий бум росіянок в Аргентині прокоментував відомий публіцист Олександр Невзоров: "Цих дам зрозуміти можна. Народившись в Аргентині, дитина автоматично отримує її громадянство. Росія давно вже не справляється з обов'язками "батьківщини", тому народити "аргентиночку", звичайно, розумніше, ніж росіяночку".
Строго кажучи, за всі витівки цю "батьківщину-мати" давно настав час позбавити "батьківських прав", підкреслює експерт.
Але є й інший нюанс, який зауважили вже журналісти "Діалогу": на прикладі Молдови, Грузії, України ми бачимо, що рано чи пізно керівництво Російської Федерації оголошує про "порушення прав російськомовного населення" та влаштовує війни проти держав, де перебуває велика кількість тих , хто цією мовою розмовляє. Зараз, наприклад, під загрозою військового вторгнення перебувають Казахстан, а також усі три прибалтійські країни, тому Аргентина згодом теж ризикує стати жертвою якоїсь чергової "спецоперації" з боку Кремля.
Нагадаємо, у Таїланді заарештовані росіяни, які просили милостиню та стверджували, що втекли від мобілізації та від війни.
Також ми писали, що родичі мобілізованих росіян із Самари вимагали повернути їх додому.