30 червня 2023, 10:45

Заколот Пригожина показав, що Путін не може виконувати найголовніший обов'язок лідера – The Economist

Президент РФ Путін показав, що не може виконувати головний і найбільший обов'язок лідера – забезпечити безпеку держави.

Заколот Пригожина показав, що Путін не може виконувати найголовніший обов'язок лідера – The Economist

Президент РФ Путін показав, що не може виконувати головний і найбільший обов'язок лідера - забезпечити безпеку держави. Саме так про події 23-24 червня 2023 року висловилися журналісти західних ЗМІ. Вони не можуть зрозуміти, як найманці з "Вагнера" безперешкодно подолали 750 км за один день, встановивши при цьому контроль над двома обласними центрами.

Пригожину та його найманцям до Москви залишалося лише 200 км, написали журналісти видання The Economist у новій статті "Смирення Путіна".

Джерело пише, що Путін давно зазнав невдачі як реформатор, а його країна загрузла у корупції та економічній стагнації. Останній рік показав, що і воєначальник із нього нікудишній. А недавні події за участю Пригожина показали, що російський диктатор не може виконати головну свою функцію - захист країни.

Навіть якщо правління Путіна не впаде найближчими місяцями, червневі події показали, що президент РФ ніякий не "цар", а "головоріз у спорожнілій банді, до якої він звів Росію".

Експерти пишуть, що Пригожин зміг так високо піднятися тільки завдяки параної та жорстокості самого Путіна. Ще недавно він сидів у в'язниці, а тепер є фінансистом ПВК "Вагнер". А все тому, що російський диктатор ніколи не довіряв МО РФ і хотів мати особисту армію, якою і могли бути "вагнерівці".

Заколот Пригожина також уособлює всю гнилість РФ, створену Путіним.

Події 23-24 червня викрили Путіна як людину, відірвану від реальності. Заколот Пригожина застав Путіна та Кремль зненацька.

При цьому експерти кажуть, як події 23-24 червня показали, що підтримку у масах не має як Путін, так і сам Пригожин.

Оптимісти почали радіти, що нібито правління Путіна приречене. Однак історія показує, що найслабші диктатори можуть жити довго, якщо у країні немає альтернативи. Яскравий тому приклад - Лукашенко.

Зараз проти Путіна працюють два фактори. Війна в Україні. Президент РФ сподівається, що Захід рано чи пізно втомиться та відмовиться від Києва. Однак на цей сценарій можна не розраховувати, тим паче що саміт у Вільнюсі покаже нові реальності та плани НАТО щодо України.

При цьому кожна погана новина з фронту - це удар по репутації Путіна.

Друга проблема Путіна - економіка. ЄС відмовився від російських енергоресурсів, і до бюджету вже не надходять ті гроші, які надходили до повномасштабного вторгнення в Україну.

Зараз Путін намагається утриматися при владі через репресії та чистку. Але рано чи пізно його здатність перечекати неприємності покине його. Світ має бути до цього готовий.

Раніше ми повідомляли, що заколот Пригожина сильно обрушив рейтинг довіри людей до Путіна.

Нагадаємо, Арестович висловив свою думку щодо підсумків заколоту Пригожина.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини