Він перебуває між алігаторами та піраньями: демократи США передрекли "важке" майбутнє для Джонсона
Демократи вимагають від Джонсона допомогти не тільки Україні, а й Судану, Лівану, Венесуелі, Афганістану, Гаїті та Бангладеш.
Спікер Палати представників Джонсон стикається з вимогою демократів включити гуманітарну допомогу до пакета іноземної допомоги тим країнам, де зараз дуже "гаряче".
Відомо, що 8 демократів із Палати представників США на чолі з Вайлд закликають Джонсона виділити 9,17 млрд доларів як допомогу тим країнам, де зараз тривають конфлікти, інформує ресурс Axios.
Така вимога ускладнює і без того хиткий шлях Джонсона, який поки що не знає, як винести на голосування пакет допомоги для України й Ізраїлю.
Законодавці наполягають на тому, щоб Джонсон обов'язково розглянув можливість винести на голосування новий законопроєкт, який допоможе потримати союзників США на міжнародній арені.
Демократи-конгресмени не у захваті від ідеї Джонсона включити до нового законопроєкту допомогу Україні у вигляді кредиту, арешт заморожених активів РФ і скасування паузи в експорті СПГ.
Демократи заявили, що в один пакет з Україною не можна включати і питання СПГ, оскільки це буде "отруйною пігулкою" для багатьох політиків.
Зараз Джонсон перебуває у дуже непростій ситуації, коли йому складно лавірувати між демократами та республіканцями. Яке б він у кінцевому підсумку не ухвалив рішення, все одно будуть незадоволені. Дедалі більше політиків приходять до думки, що настав час Джонсона змістити з крісла спікера. "Один шлях - з алігаторами, а другий - з піраньями", - заявили у листі до Джонсона законодавці.
ЗМІ пишуть про те, що за лаштунками представники Білого дому роблять усе можливе, щоб Джонсон виставив на голосування пакет допомоги для України у розмірі 60 млрд доларів.
Усі великодні канікули у Білому домі спілкувалися зі спікером, саме тому останнім часом Білий дім на публіці не критикує дії або бездіяльності Джонсона.
Нагадаємо, у Білому домі готові скасувати паузу у питанні експорту СПГ, якщо Джонсон виставить на голосування пакет допомоги Україні.