Німеччина пропонує Києву "помиритися" з РФ, однак у Зеленського щодо цього інші плани – ЗМІ
Україна готова боротись проти Путіна самостійно, навіть якщо Захід відмовить у зброї.
Днями стало відомо, що Німеччина (з третім показником у світі з економічного розвитку) замість того, щоб збільшити військову допомогу Києву, навпаки, пішла назад.
Тим самим Шольц підштовхує Зеленського до мирних переговорів із РФ на умовах Кремля, інформує ресурс The Telegraph.
Співробітники Frankfurter Allgemeine Zeitung провели детальне розслідування щодо військової допомоги Україні з боку Німеччини та дійшли такого висновку. До 2027 року військова допомога Києву з боку Берліну впаде з 6,8 млрд євро до 425 млн євро.
Вже з 2025 року Німеччина має намір скорочувати військову допомогу Україні через розбіжності серед партійних діячів, так і громадськості. Берлін вирішив перекласти всю відповідальність за військову допомогу зі своїх плечей на плечі всіх країн ЄС.
Прорив ЗСУ у Курській області не лише приголомшив Берлін, а й змусив згадати минуле, часи Другої світової війни та Курську битву 1943 року.
Російська пропаганда швидко підхопила паралелі, заявляючи, що знову "нацисти" під Курськом і знову на німецьких танках.
Німеччина входить до топ-3 країн світу з розвиненою економікою. Берлін спокійно міг би дозволити собі щорічно виділяти Києву 0,2% від свого ВВП. Однак Шольц пішов стопами Шредера та Меркель, який намагалися "утихомирити" Путіна.
Вже 2025 року у Німеччині відбудуться вибори, а місце Шольца може посісти Фрідріх Мерц. Цей політик виступає за "нормалізацію" відносин із Москвою.
Зараз у Франції практично немає свого уряду, а Британія все більше приділяє увагу Близькому Сходу. У Києві це чудово розуміють, і тому Зеленський готовий повністю розраховувати лише на свою країну у війні проти Путіна, тим більше що незабаром у небі України буде набагато більше F-16, ніж 6 винищувачів.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Каспаров через публікацію у газеті Bild звернувся до уряду Шольця.
Нагадаємо, аналітики й експерти вивчили незвичайну поведінку Путіна, який з 12 серпня не згадує у своїх промовах Курську область.