Прогнози на 2025 рік від Financial Times, які здійснюються: мирний договір в Україні, політика, економіка та технології
Видання FT представило прогнози на 2025 рік, включаючи можливий мирний договір між Україною та Росією, зміни у світовій економіці та ключові технологічні тренди.
Financial Times, відоме своїми аналітичними прогнозами, ділиться прогнозами на 2025 рік.
Видання впевнене, що багато світових процесів зміняться, але будуть і несподівані повороти.
Мирний договір між Україною та Росією: у наступному році, на думку FT, існує висока ймовірність укладання мирної угоди між Україною та Росією. Проте для цього Заходу доведеться запровадити жорсткіші санкції, а також посилити підтримку України. Натомість Київ погодиться на фактичний, але не юридичний контроль Росії над окупованими територіями.
Тарифна війна зі США: Дональд Трамп, за прогнозами Financial Times, розпочне повномасштабну тарифну війну. Ставки будуть високі — як мінімум 10% мита на половину імпорту США до кінця року, що вплине на світовий ринок.
Біткоїн у 2025 році: фінансова експертиза передбачає, що біткоїн досягне 200 000 доларів. Ця подія приверне увагу інвесторів і посилить інтерес до криптовалютів як альтернативних активів.
Процентні ставки у США: за прогнозом, процентні ставки уСША до кінця 2025 року не знизяться, що створить додаткові труднощі для економіки та може вплинути на ринок нерухомості та споживчі витрати.
Майбутнє великих корпорацій: "Чудова сімка" - Alphabet, Amazon, Apple, Meta, Microsoft, Nvidia і Tesla - не зазнає краху у 2025 році, незважаючи на глобальні економічні виклики. Навпаки, ці компанії продовжать розвиватися й утримувати позиції на ринку технологій.
Глобальні зміни: прогнози на 2025 рік також включають зниження цін на китайський експорт, ослаблення боргового гальма у Німеччині, та кліматична ситуація Китаю (лідера з викиду вуглеців) залишиться колишньою. Лейбористський уряд Великобританії продовжуватиме стримувати податкову політику, а у Судані триватиме війна.
Технології та інновації: очікується, що у 2025 році ми побачимо більше впровадження агентів ШІ. Інтерес до нових технологій зростатиме, а старі формати, такі як компакт-диски, не відродяться.
Видання наголошує, що торік із 22 припущень помилковими виявилися лише 3.
Прогнози Financial Times відкривають перед нами картину майбутнього, де політичні, економічні та технологічні процеси продовжують бути у центрі світової уваги.
Раніше Dialog.UA повідомляв: Україна та Росія розпочали переговори, й українська сторона висловила готовність обговорити пріоритетні категорії обміну, написало видання Financial Times.
Також, нагадаємо, за даними The Financial Times, росіяни під час створення "Орешника" використовували інструменти німецьких і японських компаній, а також розмістили вакансію для фахівців, знайомих із системами оброблення металів цих країн.
Останні новини
Міністр національної єдності Чернишев відповів, чи українців примусово повертатимуть з-за кордону
14:00Російські загарбники просунулися у Торецьку та на інших ділянках фронту на Донбасі – карта DeepState
10:26На Курахівському напрямку окупанти активно застосовують не бронетехніку, а інший вид зброї – ISW
10:19