3 лютого 2025, 11:48

Євросоюз відреагував на погрози Трампа про введення мит з боку США

Представник Єврокомісії заявив пресі, що ЄС готовий дати "рішучу відповідь" у разі введення керівництвом США торгових мит.

Європейський союз засуджує торгові обмеження Вашингтону, запроваджені новим главою держави Дональдом Трампом щодо Мексики, Канади та КНР. Крім того, у разі введення Трампом мит на європейські товари ЄС готовий вжити заходів у відповідь, пише видання France 24 з посиланням на анонімного представника ЄК.

Варто зазначити, що минулої п'ятниці, 31 січня, Трамп у Білому домі заявив про намір запровадити мито на товари, що надходять із територій держав-членів ЄС.

"Європейський союз рішуче реагуватиме на будь-якого торгового партнера, який свавільно запроваджує мита на наші товари. Водночас нам поки що невідомо про будь-які додаткові тарифи на товари з ЄС", - підкреслив він.

Також неназваний представник Єврокомісії висловився за низькі тарифи та підтвердив відданість Євросоюзу торговому партнерству й угодам зі США, назвавши їх "найбільшими у світі".

Раніше Dialog.UA повідомляв, що Мексика та Канада запроваджують дзеркальне мито на товари США.


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини