26 березня 2025, 08:26

"Я робив так само", – Трамп пояснив, чому Путін затягує переговорний процес

Трамп не виключає, що Путін тягне час у питанні укладання мирної угоди з Україною.

"Я робив так само", – Трамп пояснив, чому Путін затягує переговорний процес

За словами президента США, він вважає, що Росія хоче покласти край війні. Він також припустив, що Путін навмисно затягує переговорний процес.

Про це глава Білого дому розповів учора в інтерв'ю ресурсу Newsmax.

Таке ставлення до справи йому знайоме, оскільки він і сам затягував переговорні процеси, коли займався бізнесом.

Як приклад Трамп заявив, що, з одного боку, йому не хочеться підписувати той чи інший контракт, але й при цьому хочеться залишатися у грі. Однак у цьому випадку президент США чомусь упевнений, що Путін налаштований рішуче щодо закінчення війни в Україні.

За словами президента США, щотижня обидві сторони конфлікту втрачають на полі бою до 2500 солдатів.

Трамп заявив, що бачив не одне фото з полів битви та краще б він ніколи цього не бачив.

"Зараз справа за безпілотниками... І я просто хочу, щоби це припинилося", - підсумував сказане Трамп.

За підсумками зустрічі в Ер-Ріяді 24 та 25 березня США, Україна та РФ порушили питання перемир'я у Чорному морі й енергетичному секторі, проте при цьому Путін висунув цілу низку умов, спрямованих на пом'якшення санкцій Заходу.

Раніше Dialog.UA повідомляв, що Уолц звинуватив журналіста Голдберга у "некомпетентності та відсутність професіоналізму".

Нагадаємо, розвідка США не сумнівається, що Україна та РФ ухвалили рішення продовжувати затяжну війну.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини