Потрібні не лише санкції: в ISW розповіли, як США можуть посилити тиск на Путіна
Офіційні особи США визнають небажання РФ взяти на себе зобов'язання щодо припинення вогню в Україні.
Двоє високопосадовців з адміністрації Трампа зізналися, що найближчими місяцями можна не чекати на підписання угоди між РФ і Україною щодо перемир'я, саме тому Вашингтон готовий перейти до виконання своїх загроз і ввести нові санкції проти РФ. Такої думки дійшли аналітики з Інституту вивчення війни.
29 та 30 березня адміністрація Білого дому обговорювала можливі механізми тиску на РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів.
Агентство Reuters повідомило, що Вашингтон може запровадити нові санкції та мита проти РФ. Таку саму новину озвучили і журналісти телеканалу Fox News.
Ще 30 березня президент США в інтерв'ю телеканалу NBC News заявив, що дав Путіну "психологічний дедлайн" щодо підписання угоди про перемир'я. Якщо той не підпише, то Трамп буде "дуже засмучений".
Аналітики з ISW вважають, що США та Захід не зможуть чинити максимальний тиск на РФ лише за допомогою економічних інструментів, оскільки поточні та прогнозовані майбутні економічні труднощі Росії тісно пов'язані з російськими військовими втратами на полі бою.
Однак Вашингтон може досягти сильнішої позиції на переговорах, якщо не лише продовжить, а й збільшить військову допомогу Україні. Тоді ЗСУ зможуть завдати армії Путіна ще більше втрат як живою силою, так і військовою технікою.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що вперше із 2022 року США пропустять зустріч у форматі "Рамштайн".
Останні новини
"Пішла тенденція..." – Жданов пояснив, чому на багатьох напрямках побільшало російських полонених
15:47Чехія виганяє двох агентів російського впливу Шаврова та Судлянкову: розкрилися їхні зв'язки з ГРУ
15:36Мита Трампа можуть викликати глобальну рецесію: експерти пророкують світову економічну кризу – ЗМІ
12:06"Можуть бути ефективним інструментом", – Трамп оголосив надзвичайний стан для захисту економіки США
09:24Росія недорахувалася 10% своїх бомбардувальників "Ту-22М": озвучено статистику втрат з 2022 року
07:29